5 sprawdzonych pomysłów na promocję Twojej pizzerii Gruby Benek

Sieć pizzerii Gruby Benek ułatwia Ci start z własnym biznesem, oferując bogatą ofertę szkoleniową. Naturalnie też będziemy wspierali Cię na każdym etapie prowadzenia biznesu, jednak niezwykle istotne jest to byś i sam wychodził z inicjatywą promocyjną na swoim lokalnym rynku. Dlatego też przedstawiamy Ci 5 sprawdzonych sposobów na promocję Twojej własnej pizzerii pod marką Gruby Benek. Poznaj je koniecznie!

5 sprawdzonych sposobów na promocję Twojej pizzerii pod marką Gruby Benek

1. Wyjście do ludzi

Zwłaszcza na początku Twojej działalności warto jest wyjść z bezpośrednią kampanią marketingową do klientów. W tym celu należy stworzyć pizze promocyjne oraz oddelegować najbardziej otwartą część Twojej załogi do częstowania nią przechodniów w okolicy Twojego lokalu. Ten miły gest sprawi, że klienci będą myśleli pozytywnie o Twoim lokalu i tym chętniej go odwiedzą z rodzinami lub znajomymi.

2. Ulotki

Myślisz, że ulotki to już przeżytek? Nic bardziej mylnego! Umiejętnie zaprojektowana ulotka, zawierająca przy okazji rabat dla klienta, który ją otrzymał to doskonały sposób na przyciągnięcie go do Twojej pizzerii pod marką Gruby Benek. Dbaj o to by promocje na ulotce od czasu do czasu ulegały zmianie,  ponieważ klientom należy dać możliwość skorzystania z różnorodnych form promocji.

3. Program lojalnościowy

Szukasz metody na zdobycie zaangażowania i lojalności swoich klientów? Stwórz specjalnie dla nich program lojalnościowy! By stało się to możliwe wystarczy wydrukować kartoniki w formacie wizytówek i zaplanować promocję. Przykładowo: po drugim zamówieniu napój gratis, a po czwartym – druga duża pizza za połowę ceny. Za każde złożone zamówienie klientowi przysługiwać będzie stempel na dedykowanym kartoniku. To naprawdę działa!

4. Promocje online

Pod adresem https://www.facebook.com/GrubyBenekPizza kryje się ogólnopolski, oficjalny fanpage marki Gruby Benek. Warto skorzystać z jego potencjału i kierując na adres wizerunek@grubybenek.pl informacje o swoich lokalnych promocjach, udostępniać klientom hasło pod którym dany rabat obowiązuje.

5. Promocje sieciowe

Wiesz co jest największą zaletą McDonald’s? To, że niezależnie od miasta, a nawet kraju w którym jesteś – wiesz co możesz tam zjeść, ponieważ menu jest spójne oraz obowiązują jednolite promocje. Dlatego też pamiętaj o tym by podłączać się pod promocje sieciowe i razem z nami je propagować. Gwarantujemy Ci, że dzięki temu zdobędziesz jeszcze więcej lojalnych klientów.

Chcesz wiedzieć więcej na temat franczyzy Gruby Benek? Skontaktuj się z nami! 

 

TOP