Dlaczego warto postawić na nową i lepszą franczyzę Grubego Benka?

Na przestrzeni lat rozwinęła się nie tylko sieć lokali Gruby Benek, ale również nasze podejście do biznesu. Dlatego też na bazie naszych doświadczeń stworzyliśmy zupełnie nową ofertę franczyzową. Poznaj 5 powodów dlaczego nowa franczyza Grubego Benka, jest zdecydowanie lepsza!

Nowa-Lepsza-Franczyza-Gruby-Benek

1. Niska opłata franczyzowa

W sieci pizzerii Gruby Benek zależy nam na tym, abyś był zadowolonym franczyzobiorcą, który osiąga satysfakcjonujące zyski z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej. Dlatego też oferujemy najniższą opłatę franczyzową na rynku. Jaką? Skontaktuj się z nami, a wnet się wszystkiego dowiesz.

2. Nowy wystrój lokali

Sieć Gruby Benek idzie z duchem czasu i stawia na całkowicie nową i świeżą aranżację wnętrz. Pragniemy tworzyć lokale, które będą przyciągały paczki przyjaciół, pary i całe rodziny. Dlatego też każdy nowy lokal Grubego Benka będzie urządzony według nowego projektu, który podejrzeć można klikając tutaj.

3. Wzbogacona oferta szkoleniowa

Wiemy, jak ważne są szkolenia i dlatego też postanowiliśmy wzbogacić ofertę szkoleniową Grubego Benka. Teraz oprócz tradycyjnych szkoleń z zakresu gastronomii oferujemy naszym franczyzobiorcom praktyczne warsztaty z zakresu marketingu i sprzedaży. Dzięki nim będziesz jeszcze lepiej przygotowany na wspaniałe wyzwania, które czekają Twój biznes pod naszą marką.

4. Brak ograniczeń

Gruby Benek docenia prężnie rozwijających się franczyzobiorców. W związku z tym umożliwiamy otwarcie więcej niż jednej pizzerii w ramach naszej sieci. Wspólnie możemy stworzyć największą sieć pizzerii w Polsce!

5. Możliwość kompozycji własnego menu

W sieci pizzerii Gruby Benek istnieją obowiązkowe pozycje w menu, lecz pozostała jego zawartość stanowi pole popisu dla Ciebie, franczyzobiorco. Mile widziane są oczywiście pizze z lokalnymi składnikami, lecz zostawiamy Ci w tej materii pełną dowolność, ponieważ wierzymy w Twoje nienaganne poczucie smaku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej na temat naszej nowej, lepszej franczyzy – zapraszamy do kontaktu!

 

TOP