Franczyzobiorco, trzymaj rękę na pulsie!

Franczyzobiorco, trzymaj rękę na pulsie!

 

Już jutro w Polsce nastąpi wielka premiera najnowszej części Gwiezdnych Wojen. Z pewnością będzie to ogromne wydarzenie, o którym będzie się często dyskutować zarówno w świecie online, jak i offline. Co ma to jednak wspólnego z prowadzeniem lokalu gastronomicznego? Wbrew pozorom bardzo wiele, ponieważ trzymając rękę na pulsie swojego biznesu, będziesz wiedzieć czym żyją Twoi Klienci, a tym samym stworzysz dla nich jeszcze lepszą ofertę!

Wiesz co się dzieje = wiesz jak zareagować!

W związku z premierą Gwiezdnych Wojen możesz w swojej pizzerii pod marką Gruby Benek zrobić naprawdę wiele. Poniżej przedstawimy Ci tylko kilka z możliwych pomysłów:

  1. Przebranie się załogi za postacie z filmu: dzięki temu stworzycie w swojej pizzerii prawdziwie galaktyczny nastrój, a Twoi Klienci z pewnością to docenią. Zwłaszcza Ci najmłodsi, którzy będą mieli okazję zobaczyć swoich ulubionych bohaterów na żywo.
  2. Stworzenie dedykowanej pizzy: dobrym pomysłem byłoby także stworzenie na tę okazję specjalnego smaku pizzy lub pizzy o wyjątkowym kształcie. Z pewnością dla Twoich Klientów będzie to prawdziwy kulinarny rarytas, którego zdjęciami chętnie podzielą się w mediach społecznościowych, zwiększając tym samym zasięg i rozpoznawalność marki Gruby Benek.
  3. Zaprojektowanie tematycznych ulotek z promocjami: z okazji premiery Gwiezdnych Wojen możesz wprowadzić w swoim lokalu wyjątkową promocję. Jaką? Na przykład oferować swoim Klientom galaktycznie wielką pizzę za połowę ceny. O promocji koniecznie poinformuj na ulotkach, które nawiążą graficznie do filmu. Sukces gwarantowany!
  4. Ogłoszenie konkursu: w pierwszym miesiącu od premiery Gwiezdnych Wojen możesz zarządzić konkurs w swoim lokalu pod marką Gruby Benek. W ramach konkursu możesz oczekiwać od Klientów przebrania się za postać z filmu (najlepsze przebranie wygrywa) lub zamówienia pizzy językiem Mistrza Yody. Dzięki temu nie tylko zapewnisz swoim Klientom świetną rozrywkę, ale również pokażesz im, że doceniasz ich starania.

Pamiętaj, że Gwiezdne Wojny to nie jest jedyne wydarzenie, którego potencjał możesz wykorzystać do promocji swojej marki. Już wkrótce święta, a potem Sylwester. Okazji do tworzenia dedykowanych zniżek, rabatów oraz atrakcyjnych wydarzeń w lokalu jest naprawdę wiele.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wymyśleniu kreatywnej promocji skontaktuj się z nami koniecznie – chętnie pomożemy! :)  | Franczyza Gruby Benek

TOP