Franczyzowy FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania.

franczyza

Wielu przedsiębiorców marzy o własnym biznesie jednak wątpliwości i strach powstrzymują ich przed działaniem. W tym tekście odpowiemy na najczęściej zadawane pytania kierowane do franczyzodawców.

1. Gdzie udać się w pierwszej kolejności, aby założyć restauracje w systemie franczyzy?

Jeśli jesteś zdecydowany na własną działalność i czujesz, że to ,,droga” dla Ciebie skontaktuj się z ekipą Grubego Benka. Tam poinstruują Cię dokładnie, jak przygotować się do wejścia na rynek, pomogą przy stworzeniu lokalu, jego wystroju i funkcjonalności oraz całej wiedzy z zakresu know-how, zgodnych z oczekiwaniami klientów, a przede wszystkim udzielą rzeczowych odpowiedzi, aby Twój biznes działał bez zarzutu.

2. Jak prowadzić kampanię promocyjną w układzie franczyzowym?

To bardzo proste, Franczyzobiorca nie musi przejmować się budowaniem marki i brandingiem. Czemu?
Ponieważ franczyzodawca oferuje mu gotową nazwę i identyfikację wizualną, którą klienci zdążyli już poznać i pokochać. To jedna z największych zalet tego typu biznesu. Dzięki gotowemu bagażowi doświadczeń klient przychodzący do Twojego lokalu wie czego się spodziewać, a Ty nie jesteś zmuszony przekonywać go do swojego produktu. Oszczędzi Ci to znaczną ilość czasu i wysiłku.
Bądź jednak ostrożny, Wchodząc w układ franczyzowy, przyjmujesz na siebie odpowiedzialność za markę, którą reprezentujesz. Franczyzodawca obdarza cię dużym zaufaniem, więc wykorzystaj to jak najlepiej i rozwijaj swój biznes.

3. Czy zakładając firmę w sieci franczyzowej, otrzymam wsparcie prawne przy rejestracji biznesu oraz przy późniejszej działalności?

Tak, franczyzodawca w ramach umowy franczyzowej oferuje nie tylko know-how czy też szkolenia dla Ciebie i Twoich pracowników, ale również obsługę prawną i pomoc przy rejestracji.

4. Ile lokali mogę prowadzić w ramach sieci franczyzowej?

Ile chcesz, sieci franczyzowe rozwijają się wraz z ilością punktów prowadzonych pod ich szyldem. Im więcej lokali, tym zasięg działania sieci jest potencjalnie większy. Dlatego też, jeśli czujesz, że system franczyzowy jest dla Ciebie, a pierwszy biznes zakończył się sukcesem, dołącz do nas i rozwijaj się dalej.

TOP