Jak powinien wyglądać lokal Grubego Benka?

Gruby Benek stawia na standaryzację lokali

Nie ulega wątpliwości, że jedną z największych zalet pizzerii sieciowych jest fakt, że klient niezależnie od aktualnego miejsca przebywania trafia do lokalu urządzonego w dobrze mu znanym stylu, w którym serwują pizzę, którą tak przecież lubi.

W Grubym Benku dbamy o to, by wszystkie nasze lokale urządzone były według jednakowych, wysokich standardów. Dlatego też zdecydowaliśmy się na stworzenie zupełnie nowego, nowoczesnego i przyjaznego klientom wystroju wnętrz naszych pizzerii.

Nowy wygląd lokali przyciągnie klientów

Wizualizacja wnętrza lokalu Grubego Benka

Dobrze wiemy, że pizzę najlepiej konsumuje się w gronie rodziny lub przyjaciół. Dlatego też w większości stawiamy na stoliki wieloosobowe, które pozwolą pomieścić całą zgraną ekipę oraz pyszną pizzę i rozmaite napoje.

Jasne i przestronne wnętrze lokalu Grubego Benka

Zastosowanie nowoczesnej i jasnej kolorystki ma na celu pobudzenie apetytu oraz podkreślenie świeżości serwowanych przez nas produktów.

Nowe lokale Grubego Benka stawiają na transparentność

Dzięki  umieszczeniu stoiska kucharzy we wnętrzu lokalu klienci mogą na własne oczy podziwiać proces tworzenia przepysznej pizzy, a także zatracić się w jej zapachu prosto z pieca, który niewątpliwie zniewala zmysły. Dodatkowo półka z ziołami w doniczkach ociepla wnętrze Grubego Benka i nadaje mu prawdziwie rodzinny charakter.

Lokale Grubego Benka muszą spełniać pewne warunki

W związku z tym, że dbamy o spójność naszych lokali istnieje klika warunków, które musi spełnić dana lokalizacja by mogła w niej powstać pizzeria Grubego Benka:

  • minimum 60 m² powierzchni użytkowej (preferowane jest 100 m²)

  • możliwość utworzenia przyległego ogródka wiosną oraz latem

  • dogodna lokalizacja z ruchem pieszych około 100 osób/godzinę

  • umiejscowienie blisko miejsc parkingowych

  • umiejscowienie na parterze

  • duża witryna.

Sieć Gruby Benek oferuje wsparcie w poszukiwaniu lokalu, a także stworzenie projektu architektonicznego i sanitarnego lokalu.

W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

TOP