Postaw na świąteczne promocje!

W powietrzu unosi się zapach choinek i pierników, przechodnie na ulicach mijają się ostrożnie nosząc wiele toreb z prezentowymi zakupami…o jakim czasie mowa? O Świętach Bożego Narodzenia, oczywiście! Niewątpliwie to jeden z najbardziej magicznych momentów w całym roku. To czas, który powinieneś, jako nasz franczyzobiorca wykorzystać do tego, by ukłonić się swoim Klientom i sprawić im świąteczną niespodziankę. Dlaczego warto to zrobić? Poznaj 3 najważniejsze powody!

Postaw na świąteczne promocje!

Postaw na świąteczne promocje!

#1 Wkoło aż kipi od promocji!

Nie da się ukryć, że świąteczne promocje organizują wszyscy: lokalne sklepiki, duże sieciówki, restauracje, a nawet hotele! W tym okresie Klient szczególnie wrażliwy jest na ceny, ponieważ ma dużo wydatków związanych z zakupem prezentów dla swoich bliskich. Dlatego też dąży on do oszczędności i poluje na tak zwane okazje. W związku z tym gdy będzie już miał ochotę na pizzę prawdopodobnie nie będzie kierował się lojalnością i smakiem, lecz weźmie pod uwagę inny istotny dla siebie czynnik, jakim jest cenowa okazja. Zadaj więc sobie pytanie jaki lokal odwiedzi Klient: Twój bez żadnej promocji czy też lokal konkurencji, który oferuje mu zniżkę? Odpowiedź wydaje się być oczywista.

#2 Klient czuje się dopieszczony

Każdy lubi, gdy mu się dogadza. Twój Klient także. Gdy zaskoczysz go świąteczną promocją, która pozwoli mu realnie zaoszczędzić, a nawet spróbować czegoś całkiem nowego w Twojej ofercie – sprawisz mu prawdziwą radość. Zaowocuje to tym, że chętnie powie o Twoim lokalu swoim znajomym, a Ty przestaniesz wręcz wyrabiać się z pieczeniem pysznej pizzy. O to przecież chodzi w tym biznesie, czyż nie?

#Klient chętniej odwiedzi Twój lokal!

Informując Klienta o nadchodzących promocjach świątecznych za pomocą mediów społecznościowych, plakatów oraz ulotek – zwiększysz jego chęć do ponownego odwiedzenia Twojego lokalu. Czy może być coś fajniejszego niż Gruby Benek pełen gości? :)

 

 

 

 

TOP