Zasady bezpiecznej franczyzy.

zasady_bezpiecznej_franczyzy

W Polsce istnieje już ponad 800 sieci franczyzowych. Nie pozwól by niewłaściwy wybór zniechęciły cię do współpracy w tym systemie. Postaw na jakość i bezpieczeństwo z Grubym Benkiem.

Wiele Polskich sieci franczyzowych wzorują się na firmach zza oceanu. Inne stawiają na rodzime rozwiązania z nie mniejszym powodzeniem. Niestety, są również takie, przy których można odnieść wrażenie, że liczne i wysokie opłaty nałożone na franczyzobiorcę są głównym celem ich istnienia. To w obawie przed ich nieuczciwymi praktykami wielu ludzi boi się jeszcze inwestować w firmy franczyzowe. To duży błąd. Zamiast bać się oszustów, poznaj trzy główne zasady franczyzy według Grubego Benka:

1# Przejrzystość

Franczyzobiorca ma prawo do informacji na temat zasad współpracy z przyszłym franczyzodawcą. Gruby Benek wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom publikuje na swojej stornie internetowej jasne oraz przejrzyste warunki współpracy. Indywidualny kontakt z każdym franczyzobiorcą to podstawa działania naszej sieci franczyzowej, ponieważ tylko bezpośredni kontakt daje możliwość pełnej współpracy i jest niezbędnym elementem do punktu drugiego …

2# Wsparcie

Franczyzodawca pełni niejako rolę mentora dla franczyzobiorcy. Dlatego też ważne jest, aby franczyzobiorca otrzymał wsparcie od franczyzodawcy zarówno na etapie planowania lokalu, jego remontu, jak i szkolenia z zakresu wiedzy know-how oraz marketingu.

3# Doświadczenie

Gruby Benek działa na Polskim rynku już od kilku lat co dało nam czas na wypracowanie skutecznego systemu planowani, zarządzani i dystrybucji, z którego jesteśmy dumni. Dzięki temu dajemy naszym franczyzobiorcą znaną i rozpoznawalną markę, którą doceniło już tysiące klientów w całej Polsce oraz wiedzę, dzięki której rozwiniesz swoją działalność na światowym poziomie.
Powyższe zasady pozwalają na uniknięcie nieuczciwych kontrahentów i cieszenie się zrównoważonym i bezpiecznym rozwojem swojej firmy pod skrzydłami doświadczonej marki.
Nie czekaj i sprawdź osobiście sieć franczyzową Gruby Benek kontaktując się z nami. Nasi eksperci pomogą ci w przygotowaniu lokalu i Ciebie do prowadzenia restauracji z najlepszą pizzą w Polsce!

TOP