Menu Zamknij

Korzyści

Dołącz do pozostałych 40 zadowolonych Franczyzobiorców

Franczyza w Polsce – znamy się na tym tak dobrze, jak na wypiekaniu pizzy! Od wielu lat intensywnie pracujemy nad tym, aby przekazać naszym franczyzobiorcom najlepsze rozwiązania systemowe, które pozwolą znacznie przyspieszyć nie tylko proces przyjęcia zamówienia, ale również jego realizacji. Kierujemy się wysoką etyką biznesu, oferując jasne i klarowne zasady współpracy. Nasi Franczyzobiorcy otrzymują sprawdzony model biznesowy, wiedzę i narzędzia do zarządzania restauracją na światowym poziomie.

Jakie są największe korzyści franczyzy
Gruby Benek i Benek Pizza?

ROZPOZNAWALNA MARKA
= BEZPIECZNY BIZNES

Gruby Benek to ogólnopolska sieć restauracji, działająca na rynku od ponad 20 lat. Klienci doceniają nas nie tylko za pizzę, ale za multiofertę (pizza, kurczak i burger), którą z powodzeniem konkurujemy z innymi restauracjami.

DOSTĘPNOŚĆ
NAJLEPSZYCH SKŁADNIKÓW

Fundamentem sieci Gruby Benek jest wybór najlepszych jakościowo składników. Pracujemy wyłącznie na starannie wyselekcjonowanych produktach, pozyskiwanych od sprawdzonych dostawców.

OKREŚLONA STRATEGIA
= BEZPIECZNY BIZNES

Idealnie dobrane, niejednokrotnie nowatorskie, ale też sprawdzone działania to klucz do sukcesu naszych lokali. Współpraca z infulencerami i znanymi markami, jak np. Microsoft, są nieodłączoną częścią naszej strategii.

PEŁNA AUTOMATYZACJA
PROCESÓW

Gotowy biznes plan to nie wszystko, co oferujemy! Nowoczesne rozwiązania to dla nas priorytet. Dlatego otrzymujesz od nas w pełni zautomatyzowany proces przyjmowania zamówień i realizacji dostaw, a także produkcji pizzy – prasy do ciasta i automatyczne piece przelotowe gwarantują powtarzalność smaku i błyskawiczny wypiek.

DORADZTWO W ZAKRESIE
PROWADZENIA BIZNESU

Dlaczego franczyza to dobry pomysł na biznes? Bo otrzymujesz sprawdzone know-how poparte latami doświadczeń na rynku gastronomicznym.
Dlatego od naszych franczyzobiorców nie wymagamy doświadczenia w branży. Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie współpracy.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami

– z przyjemnością przedstawimy Ci szczegóły
i odpowiemy na Twoje pytania!