Menu Zamknij

Nowa pizzeria Gruby Benek w Starogardzie Gdańskim – już otwarta!

Miłośnicy pizzy w Starogardzie Gdańskim mają powody do radości – niedawno otworzyła się tam nowa pizzeria sieci Gruby Benek. To pierwsza placówka marki Gruby Benek w tym mieście, która bez wątpienia szybko zjedna sobie serca lokalnej społeczności.

Nowy Gruby Benek w Starogardzie Gdańskim

Lokal Gruby Benek w Starogardzie Gdańskim to idealne miejsce na spotkanie ze znajomymi, rodzinny obiad czy romantyczną kolację. Przestronne wnętrze i przyjazna atmosfera zachęcają do spędzania czasu w gronie bliskich. A co na talerzu? Oczywiście króluje autorska pizza Gruby Benek w amerykańskim stylu, słynąca z puszystego ciasta o unikatowej recepturze i smaku, innowacyjnej technologii wypieku i najwyższej jakości składników. Oprócz pizzy, klienci mogą skosztować smakowitych BenBurgerów, BenKur czy BenPast. Lokal przy ul. Hallera 11 został zaprojektowany tak, aby zapewnić gościom maksimum komfortu i przyjemności z jedzenia.

Własny biznes – Starogard Gdański

Cieszymy się, że to już trzeci lokal prowadzony przez jednego z naszych wieloletnich franczyzobiorców. Jego rozwijający się biznes w ramach naszej sieci potwierdza, że franczyza Gruby Benek to sprawdzona droga do sukcesu w branży gastronomicznej. Otwierając własny lokal pod szyldem Grubego Benka, nasz franczyzobiorca korzysta z profesjonalnego wsparcia i know-how, co minimalizuje ryzyko związane z prowadzeniem własnego biznesu.

Gruby Benek – pyszna pizza i sprawdzony biznes!

Gruby Benek to nie tylko pyszne jedzenie, ale również sprawdzony koncept biznesowy dla osób, które marzą o prowadzeniu własnej pizzerii. Jeśli myślisz o otwarciu własnego biznesu w gastronomii, rozważ prowadzenie franczyzy. Zapraszamy do odwiedzenia nowego lokalu Gruby Benek w Starogardzie Gdańskim i przekonania się o wyjątkowości naszej oferty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *